WSPÓŁPRACA To się jedynie opłaca!

Zostań naszym AGENTEM.

Sprawdź ile z nami zarobisz.

Nowatorska mobilna aplikacja m-OC dla Klientów i Agentów.

Jesteś Agentem ubezpieczeniowym i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę lub po prostu chciałbyś nawiązać współpracę z multiagencją? A może dopiero chciałbyś rozpocząć przygodę z ubezpieczeniami? Tak czy inaczej – dobrze trafiłeś. Podaj swojego e-maila – skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.

Nowatorskie rozwiązaniem na miarę XXI wieku. Aplikacja m-OC przeznaczona zarówno dla Klientów jak i Agentów. Narzędzie które łączy obie strony dając swobodę wyboru najlepszej oferty, najlepszego ubezpieczenia skrojonego na miarę. To milowy krok na przód w profesjonalnej komunikacji. Rozwiązanie m-OC to usługa dająca oszczędności, poczucie swobody i możliwości wyboru.

Zgoda na przetwarzanie danych

Zgody na kontakt

12 + 10 =

KIM JESTEŚMY?

Polisa Plus to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem, pasją i pozytywną energią.

Suma kompetencji sprawia, że każdy Klient ma poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że jest w dobrych rękach.

Innowacyjność jest źródłem naszej przewagi konkurencyjnej a dzięki skrupulatnie wybranym Partnerom Biznesowym jesteśmy pewni, że dostarczamy Klientom produkty i usługi najwyższej jakości

CO ROBIMY?

Ubezpieczamy
wszystkich i wszystko!

Komfort + Kompetencja = Polisa Plus.

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Naprawdę super firma. Przypominają nawet o przeglądach samochodowych. Dzięki nim dowiedziałam się o różnych ubezpieczeniach o których nawet nie wiedziałam, że istnieją. Ubezpieczyłam swój sprzęt fotograficzny od różnych ryzyk i spokojnie mogę realizować swoją pasję. Macie ode mnie lajka.
Julita Wołoszyn

fotograf

Jestem wyjątkowo wymagającym klientem. Jako Prezes Zarządu Spółki Akcyjnej dbam o to aby umowy były zawierane tylko z kompetentnymi i sprawdzonymi kontrahentami. Polisa Plus Sp. z o.o. jest właśnie takim Partnerem w zakresie ubezpieczeń. Polecam.
Tomasz Oleniacz

Prezes Zarządu Vegacom S.A.

Z usług agencji korzystam już od wielu lat. Zawsze wszystko jest zrobione na czas, wyjaśnione wszelkie zagadnienia. Pani Asia która pilnuje moich ubezpieczeń jest osobą bardzo kompetentną  i zawsze uśmiechniętą co dla mnie jest szczególnie ważne ?
Krzysztof Ignacy Bułłyszko

Trener kreatywności i metod motywacyjnych

Pan Bartek wytłumaczył mi dlaczego warto wykupić ubezpieczenie na życie. Myślałam, że takie ubezpieczenia są drogie. Jak się jednak okazało na takie ubezpieczenie stać nawet studenta. Za 50 zł miesięcznie mam bardzo szeroki zakres ubezpieczenia na życie dopasowany do moich obecnych potrzeb. Szczerze polecam.
Karolina Salska

studentka

Czerwonego Krzyża 41, 08-110 Siedlce

POLISA PLUS SP. Z O.O. - UBEZPIECZENIA

tel. 502 502 089
tel. 500 370 912
tel. 25 644 08 88

Zapraszamy!

NAPISZ DO NAS

Zgoda na przetwarzanie danych

Zgody na kontakt

1 + 9 =

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 502 502 089

tel. 500 370 912

Adres:
ul. 3-go Maja 51
08-110 Siedlce